best web software


Eskaza Sigortası
Eskaza adından da anlaşılacağı gibi beklenmeyen hallerde, olması nadir, binde bir, başıma gelmez diyebileceğimiz kazalara verilen bir durumdur. Beklenmeyen hallerde ve durumlarda ortaya çıkan eskaza hali başımıza geldiği anda da hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilir ve yaşam kalitemizi düşürebilir. Başımıza gelen kazalar ve olaylarda çektiğimiz acılar ve yaşadığımız kayıplara bir de maddi kayıplar eklenmemesi için ferdi kaza sigortasına bağlı olarak geliştirilen yeni nesil bir sigorta türü olan eskaza sigortası; güvencesi ile sağlık sorunlarında hastane yatışlarında kişiyi koruma ve güvence altına alan yeni bir uygulamadır.

Hayatımızı belli bir düzen içinde yürütürken karşımıza çıkan ve bizleri hazırlıksız yakalayan bu tür sorunlara karşı alacağımız en iyi önlem eskaza sigorta yaptırarak kendimizi sağlama alabiliriz. Kazadan aldığınız manevi yaralar ile boğuşurken bir de maddi sorunlarla kafanızı meşgul etmek yerine alternatif sigorta olan eskaza sigortayı sizler için ürettik. Bu sigortayı ferdi kaza sigortasından ayıran yönleri bulunmaktadır. Ferdi kaza sigortası kaza veya hastalık sonucu ortaya çıkan maddi kayıplarınızı güvence altına alırken eskaza sigorta bunlarla birlikte yapılan ekstra sağlık harcamalarını da garanti alarak full artı full sigorta olarak sizlere tam güvence sağlar. Ferdi kaza sigortasına ek güvence olarak diğer sağlık harcamalarınızda poliçede belirtilen limitler dâhilinde ihtiyaçlarınızı kuruşu kuruşuna sigorta tarafından karşılayarak cebinizden hiçbir masraf ödemiyorsunuz. Temennimiz kimsenin başına bir şey gelmemesidir.

Bir şey gelmesi halinde de işin maddi boyutuyla canınızı sıkmadan her şeyin yoluna girmesini sağlayacak tedbirler içinde eskaza sigorta yaptırmak sizin elinizde olan bir durumdur. Eskaza sigorta kapsamından 1 ile 55 yaş arası kişilere teminat işlemi yapılmaktadır. 55 yaşının üzerindeki kişiler sisteme dâhil olmamaktadır. Sigortalı kişinin kaza veya benzeri durumlarda hastanede kaldığı gündelik masraflar poliçe limiti doğrultusunda karşılanmaktadır. Sigorta firmamız beklenmedik durumları kapsayan bu tür sigorta ihtiyaçlarınıza en iyi teminatlar ve fiyatlar ile size özel teklifler sunarak güvenli ellerden hizmet alma imkânı sunmaktadır. Kalite, güven, profesyonel hizmet arayanların ortak buluşma noktasındaki yerinizi sizde alın. 

Mobirise


Hemen Teklif Alın