best free website maker


Ferdi Kaza Sigortasıİnsanoğlu her yeni bir güne başlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşamı boyunca tatmak ister. Ama hayatımızın her anının, her saatinin ve her gününün bizlere neler getireceğini asla bilemeyiz. İyi, güzel, neşeli ve mutlu zamanlarımız olduğu gibi acılı, çileli ve zor zamanlarımızın da olacağını asla unutmamalıyız. Yaşantımız içinde karşılaşma ihtimalimizin yüksek veya düşük olduğu pek çok riske karşı alınacak en iyi ve en etkili şey ferdi kaza sigortası yaptırmak olacaktır. Kişinin kendi sağlığı ve can güvenliğini yaşamı boyunca koruması, yaşanan olumsuz durumlardan en az şekilde etkilenmesini garanti ve güven altına alacak ferdi kaza sigortası kaza sonrasında ortaya çıkan tedavi ve hastane masraflarını karşılayarak kişiyi büyük bir yükten ve maddi kayıptan kurtarmaktadır. Aynı zamanda kazadan etkilenen sigortalının; sakat kalması halinde sakat kalan kişiye,vefat hallerinde ise aile bireylerine teminat limitlerine kadar maddi güvence sağlar.

Ferdi kaza sigortası teminatları içinde tedavi masrafları, sürekli sakatlık, ölüm, beklenmedik ve ani kazalar gibi durumlar yer alır. Kişi isterse ek teminatlar ile poliçe limitlerini ve teminatlarının sınırını genişletebilir. Bu sigorta türünden 18 ile 65 yaş arasındaki herkesin yararlanma imkânı bulunmaktadır. Her yıl yenilenen ferdi kaza sigortasının geçerlilik süresi bir yıldır. Tercihe göre tek başına yaptırıldığı gibi diğer sigortalar ile birlikte de paket sigortalar içinde de yapılabilmektedir. Birçok avantajlı yönleri bakımından günümüz insanoğlunun bilinçlenmesi ile giderek yaygınlaşan ferdi kaza sigortası konusunda günün her saatinde sizlere kaliteli, ayrıcalıklı ve profesyonel hizmet vermek için bekleyen müşteri temsilcilerimize ulaşarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm detayları ve konuları sorarak öğrenebilirsiniz.

Hayatın bizlerden götüreceğini asla önceden tahmin edemeyiz. Bunun için uğrayacağımız birçok maddi ve manevi kayıpları küçük bedeller ile ödeyerek güvence ve koruma altına alarak hayata daha pozitif ve net bakabiliriz. Ferdi kaza sigortası çalışma hayatında, normal hayatımızda bizleri bekleyen tüm risklere karşı bizlere kalkan olacak ve her türlü zarar ve ziyandan etkilenmeden yaşantımıza devam etmemizi sağlayacak lüks bir tercih değil aslında zaruri bir ihtiyaçtır.

Mobirise


Hemen Teklif Alın