open source web page builder


Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası

Aegon'un kullanıcılarını düşünen ürünü Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası, sevdiklerinize ve size avantajlı bir gelecek sunar. Sevdiklerinizle ve yakınlarınızla grubunuzu oluşturarak ya da kendi poliçelerinizle birden fazla başvuruda bulunarak indirimler kazanırsınız.

"Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası" Nedir?

Sigortalıların en az 2 ve daha fazla kişiyle bir araya gelerek yararlandığı grup hayat sigortasıdır. Her yıl yenileme garantisi sunan bir yıllık bireysel hayat sigortası, aynı zamanda grubun büyüklüğüne göre indirim imkanı sunar.

''Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası''nın Avantajları

Ne kadar çok kişiyle gelirseniz ,o kadar çok kazanacağınız Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası'nda %40'a kadar indirim kazanabilirsiniz. Aegon, ürünüyle aynı zamanda 20 yıla kadar Bireysel Prim Tutarı'nda sabitlik imkanı da sağlar. Ayrıca her yıl yenilenebilen poliçe sayesinde bir sonraki yıl daha kalabalık bir grup kurduğunuzda, daha çok kazanmış olursunuz. Ancak 65 yaşını doldurmuşsa o zaman poliçe yenilemesinden yararlanamazsınız.

Grup İndirim Oranları

Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası ile birlikte geleceğiniz her kişi sayesinde daha fazla indirimden yararlanabilirsiniz. Ayrıca birden fazla poliçe alarak da indirimden yararlanabilmek mümkün. Prim indirimi oranı birlikte yola çıktığınız grubun sigortaya baslangıç tarihi ve her yıl dönümündeki sigortalı sayısına göre değişiklik gösterir. İlk yıl 7 kişilik bir grupla başladığınız ve %20 indirimden yararlanırken, grubunuzu 10 kişi yapmanız halinde yıl dönümünden sonra %30 indirim kazanırsınız. İndirim kazanabilmeniz için en az 2 kişilik bir grup olmanız yeterlidir. Sigortalı sayısına göre belirlenen indirim oranlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Turuncu Elma Hayat Sigortası kapsamı içerisinde olan kritik hastalıklar:

Alzheimer
Kanser
Kalp krizi
İnme
Koroner arter (by-pass) ameliyatı
Böbrek yetmezliği
Multiple Skleroz (MS)
Aort değiştirme ameliyatı
Kalp kapakçığı değişimi
Paraliz
Önemli organ nakilleri
Üçüncü derece yanık
Parkinson
İyi huylu beyin tümörü
Motor nöron hastalıkları
Koma
Tam ve Daimi Maluliyet 

Mobirise


Hemen Teklif Alın