develop own website


Kaskojet Sigortası


Araç sahibi olmak günümüzde bir lüks değil, ihtiyaç haline gelmiştir. Her gün ve her zaman elimizin altında bulunan ve tüm işlerimizi yapmamızda bizlere zaman kazandıran, yardımcı olan araçlarımıza gözümüz gibi bakar, korur ve kollarız. Çünkü bir tarafına bir şey olduğunda binlerce liralık ağır masraflar bütçemizi sarsmakta ve ödemekte zorlanmaktayız. Her aracın yaptırması zorunlu olan trafik sigortasının yanında birde kişisel tercihe kalarak yapılan kasko sigorta hizmetleri de araç sahibini koruma altına almak için uygulanan bir sigorta türüdür. Karşı tarafı değil sigortalı araç sahibini koruyan ve sorunlarını çözen kasko sigorta hizmetlerine bir yenisi eklenerek araç sahiplerinin beklenti ve ihtiyaçlarına daha iyi, daha geniş imkânlarda hizmet sunmak için geliştirilen kaskojet sigortası bu alanda bir ilktir. Normal ve standart olarak bilinen kaskoya göre yüzde otuz daha ekonomik olmasının yanında araçta değişimi yapılacak bir parça işleminde mutlaka orijinal parça değişimine öncelik veren bir hizmettir.

Sahip olduğu özellikler ve avantajları bakımından sigortacılık sektöründe bir ilk olan kaskojet sigortası kısa zamanda tüm Türkiye’de kullanılmaya başlanacak ve geniş servis ağına sahip olacaktır. Yeni nesil bir sigortacılık hizmeti olarak şimdiden rağbet görmeye başladı. Kaskojet sigortası aracınızın arızalanması, yolda kalması veya kazaya karışması sonrasında sizlerin mağdur olmaması için süresiz yedek araç tahsis etme imkânı bakımından bu alanda bir ilk olduğunun altını çizmek gerekmektedir. 2013 yılında yeniden düzenlenen kasko sigortası genel şartlarına uygun olacak şekilde kapsamı biraz daha genişletilerek ve iyileştirilerek müşterilerine en iyi ve ayrıcalıklı hizmeti sunmak için tasarlanan kaskojet sigortası sigortacılık sektörünün yeni yüzü olma yolunda oldukça iddialı özelliklere sahiptir.

Kaskojet sigortası yaptıran müşterilere yüksek kalitede 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet, yüzde yüz memnuniyet,sektördeki gelişmelerden haberdar etmek, kaliteden asla taviz vermeden sorumluluklarını yerine getirmek daha birçok artı özelliklere sahip hizmetlerimizden eksiksiz bir şekilde yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Amacımız siz değerli müşterilerimize ilkeli, seviyeli, ekonomik ve kaliteli hizmet almanız yönünde elimizden gelenin en iyisini sunmaktır.
 

Mobirise


Hemen Teklif Alın