best website creator


Seyahat Sigortası


Seyahatlere çıkmak hepimizin severek yaptığı aktivitelerdir. Farklı insanlar ve farklı kültürler tanımak ufkumuzu açar. Yaz tatili gezisi, kültür gezisi, iş seyahati gibi farklı nedenlerden dolayı yapsak da, her zaman keyif verir. Bu seyahatlerden mutlu anılarla döneriz.

Tabi her zaman istediğimiz gibi her şey yolunda gitmeyebilir. Hiç düşünmediğimiz ani ve beklenmedik, hastalıklar, kazalar vb. olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. Bunun için yurt içi- yurt dışı gezi ve seyahatlerimize hazırlıklı bir şekilde çıkmalıyız. Avrupa seyahatlerine çıkmadan Seyahat Sigortası yaptırmak zorunlu olsa da, bunu bütün yurt içi- yurt dışı gezilerimizde yaptırmamız bizim yararımıza olacaktır. Seyahat Sigortası; herhangi bir kaza, hastalık, valiz kaybı gibi risklere karşı yapılan bir sigorta şeklidir. Mapfre Sigorta bunu bizlere birkaç alternatifle sunuyor;

Keyif Yurt Dışı Seyahat Sigortası
Vize Yurt Dışı Seyahat Sigortası
Yurt Dışı Eğitim ve Sağlık Sigortası
Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası

Bu paketlerin içerikleri değişebileceği gibi genel olarak kapsadığı riskler ve harcamalar şunlardır;

Ayakta- Yatarak tedavi masrafları
Vefat Durumunda Cenazenin Yurda Nakli
Seyahat Yardım Hizmetleri
Nakit Avans
7/24 Türkçe Müşteri Hizmetleri
Taburcu Olduktan Sonra Daimi İkametgaha Nakil, gibi nedenlerden doğan masrafların tamamını karşılar.

Herhangi bir seyahatinizde, bir olumsuzlukla karşılaştığınızda tanımadığınız bir ülkede veya bir şehirde çaresiz kalmamak için Seyahat Sigortanızı yaptırın. Mapfre Sigorta’nın size sunduğu seyahat şeklinize en uygun paketi seçin, seyahatinizin keyfini çıkarın. 

Mobirise


Hemen Teklif Alın