best website creator


Yat Sigortası


Deniz sevdalılarının, tutkunlarının her zaman hayalini kurduğu, ülkemiz şartlarına göre baktığımızda oldukça pahalı bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkan, fiyatları ile dudak uçuklatan değerlere sahip yatlara sahip olan kişilerin bu kadar yüksek maddi değeri olan araçlarını mutlaka güvence altına almalarını önermekteyiz. Çünkü denizin şakası olmaz. Olmadık zamanlarda denizde iken ortaya çıkacak bir fırtına, bir yangın, yatın su alması, kontrolden çıkarak bir yerlere vurması, çarpması ve daha aklınıza gelecek ihtimallerde ciddi hasar görmesi, hayatımızda olması mümkün olan olaylardan sadece bazılarıdır. İşte bu tür istenmeyen olumsuz durumlara karşı yapılacak en iyi ve avantajlı önlem yat sigortası yaptırmak olacaktır.

Sizler sevdiklerinizle denizin keyfini ve sefasını sürerken başınıza gelecek olumsuz durumlarda ortaya çıkacak maddi hasarları dert etmeyin. Sizlerin denizlere güvenli bir şekilde yelken açmanız için alınması gereken ve yaşanması muhtemel herşeyi geçmiş tecrübelerimize dayanarak güvence altına alıyoruz. İster büyük ister küçük yat sahibi olun hiç fark etmez. Amaç denizde iken, yatınızın taşınması sırasında ya da marina da bekleme sırasında meydana gelecek her türlü sorun halinde sahibi olduğunuz yata ait tüm maddi hasarları güvence altına alarak aklınızın yatınızda kalmamasını sağlamaktır. Yüz binlerce lira vererek satın aldığınız lüks, donanımlı ve konforlu deniz oyuncağınızın başına bir şey geldiğinde koruma ve güvencesini sağlamak sizin elinizdedir. Yat sigortası diğer sigortalara nazaran ayrıntılı ve teknik konular içeren bir sigorta çeşidi olarak karşımıza çıkar. Yat sigortası poliçeleri neleri kapsar neleri kapsamaz diye aklınıza gelen sorulara cevap verelim. Yatın makine bölümü, gövdesi, yardım botları yat sigortası kapsamında teminat altına alınan unsurlardır.

Bunların yanında yat ile birlikte alınması ve satılması mümkün olan diğer aklınıza gelen ekipmanlarda sigorta güvencesi altındadır. Özel eşyalarınız, teknedeki yakıt miktarı ve diğer balıkçılık takımları gibi araç gereçler sigorta teminatları altına girmeyen eşyalardır. Yat sigortasının bedeli belirlenirken yatın modeli, yaşı, hızı, yapım şekli, satın alındığı tutar gibi birçok etken dikkate alınarak belirlenir. Yat sigortası yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.
 

Mobirise


Hemen Teklif Alın