Mobirise


Konut Sigortası


Ne büyük hayaller ile sahip olduğumuz ve almak için yıllarımızı verdiğimiz yaşam alanlarımız olan evlerimizde mutlu, mesut bir hayat sürerken zamanın neler getireceğini asla önceden tahmin edemeyiz. Hayatın bir gerçeği olan ve beklenmedik tehlikelerin yaşanma ihtimali her zaman vardır. Konutumuzu ve içindeki eşyalarımızı meydana gelecek her türlü yangın, sel, hırsızlık, su baskını, kargaşa, hal hareketi, cam kırılması, duman, yer kayması gibi daha küçük ve büyük risklere karşı koruma altına almak gerekir. İsteğe bağlı olarak yapılan konut sigortası uğrayacağınız maddi zararların karşılanmasını teminat altına alan garanti ve güvenilir bir sigorta türüdür.

Yaşanma ihtimali düşük veya büyük olan bütün risklere karşı alacağınız sigorta teminatı sayesinde artık gözünüz arkada kalmadan istediğiniz yere gönül rahatlığı ile gitmenin keyfini çıkaracaksınız. Ya musluğu açık bıraktıysam, ya prizde takılı bir şey kalır da yangına sebep olur diye evham yapacağınız her olumsuz duruma karşı hem konutunuz hem de eşyalarınız maddi anlamda yüksek bedeller ile koruma altına almak sizin tercihiniz olacaktır. Birçok sigorta firmasında temel olan belli başlı ana teminatlar yer almaktadır. Bunların başında yangın teminatı gelmektedir. İsteğe bağlı daha birçok konu ve alanda teminat isteği size bağlıdır. Firmamız konut sigortası kapsamında siz değerli müşterilerimize en geniş kapsamlı teminatları içeren poliçeler sunmaktadır. Konut sigortası kapsamında bizleri diğer sigorta şirketlerinden ayıran farklar vardır.

Sigorta teminatları içinde yılda bir kez kombi bakımı işlemini sigorta poliçesine eklemeniz maddi çıkarınız bakımından önemlidir. Bilindiği gibi kombi bakımı son derece önemli ve ciddiye alınması gereken bir konudur. Bunun için ekstra ücret ödemek yerine sigorta poliçenize dâhil ederek ücretsiz bir şekilde kombi bakım ücretinden muaf olun. Kış aylarında en büyük yardımız olan kombinize düzenli bakım yaptırmanız hem performansı bakımından hem de aile bütçeniz bakımından önemlidir. Günümüzde doğalgaz girmeyen ev neredeyse yok denecek kadar azdır. Kombi bakımınızı yaptırmak için mutlaka güvenilir ve işinde uzman firmalar bulmanız gereklidir. Sigorta firmamız yılda bir kez kombi bakım hizmeti alacağınız işin uzmanı firmalar ile anlaşma sağlayarak hayatınızı riske etmez.

Mobirise


Hemen Teklif Alın