best free web site maker


ALL RİSK SİGORTASIGünümüzde inşaat sektörü ekonomiyi ayakta tutan en önemli sektörlerden biridir. Çünkü başımızı nereye çevirsek, kentsel dönüşüm için sıfırdan yapılan konut projeleri, AVM’ler, metro inşaatları gibi birçok inşaat şantiyesi ile karşılaşmaktayız. Her bir yapı geleceğimiz için inşa edilen yatırımlardır. Yapım aşamalarında büyük harcamalar ve emek harcanır. Bu süreç çok uzun hatta yıllar süren çalışmalar gerektirebilir. Bazen bir sel felaketi, deprem, yangın veya işçi hataları bunca emeği bir solukta yerle bir edebilir.

Böyle kötü ve acı bir tecrübe yaşamamak için, doğal afetler, işçi ve şantiye kazaları gibi birden ve beklenmedik şekilde meydana gelen olumsuzluklara karşı inşaatınızı İnşaat All Risk sigortası ile güvence altınıza almanız gerekir.

İnşaat All Risk sigortası; inşaatın başlama tarihinden bitiş tarihine kadar doğabilecek risklere karşı inşaatınızı güvence altına alan bir sigortadır.

Kapsadığı Riskler

Doğal Afetler (deprem , sel, toprak kayması, fırtına, çığ gibi)
Yangın, yıldırım, infilak
Hırsızlık
Şantiye- İşletme kazaları
Dikkatsizlik, Sabotaj

Bunlar; az önce saydığımız her türlü inşaat şantiyesinde olabilir. Önemli olan nokta; inşaatın bütün aşamalarında müteahhidin ya da inşaat sahibinin sadece proje ile ilgilenmelerini sağlamaktır.

Sigorta bedelinin hesaplama konusuna gelirsek de; İnşaatın bitim süresindeki ederine eş değer gelecek şekilde olmalıdır. Buna gümrük, vergi, resim, işçilik, nakliye gibi masraflar da dahil edilir. Bunun ile ilgili detaylı bilgileri sigorta şirketinizden öğrenebilirsiniz.

Kısacası; bu kadar masraf, zaman ve insanın, yani bu kadar emeğin ufacık bir kaza ya da olumsuzluk nedeni ile zarara uğramasına ve mağdur olmamanız adına İnşaat All Risk Sigortanızı yaptırın. 

Mobirise


Hemen Teklif Alın