design free website


Trafix Sigortası


Her araç sahibi olan kişinin yola çıkmadan yapması devlet tarafından zorunlu hale getirilmiş trafik sigortası yapması gereklidir. Bu yapılan sigorta trafikte meydana gelebilecek herhangi bir kaza ve benzeri durumlarda ortaya çıkan hasarlarda karşı tarafı mağdur etmeden ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olacak, sizi maddi kayıplardan koruyacak yasal ve zorunlu bir sigorta türüdür. Araç sahiplerini maddi olarak güvence ve koruma altına alan trafik sigortası her yıl düzenli olarak yapılan ve yapılmadığı güvenlik kolluk kuvvetlerince fark edildiğinde çeşitli cezai yaptırımları olan bir yükümlülüktür. Trafik sigortasının yetersiz kaldığı ve bazı noktalarda ortaya çıkacak ihtiyaçları karşılamadığı zamanlarda sizlere can simidi olma özelliğine sahip trafix sigortası ile tanıştırmak istiyoruz.

Trafix sigortası araç sahibi olan kişinin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirilen, içeriği ve sorumluluğu zenginleştirilmiş teminatlar ve hizmetler barındıran bir trafik sigortası paketi de diyebiliriz. Karayollarında meydana gelme ihtimali yüksek olan trafik kazalarında hem sizi, hem karşı tarafı hem de araçtaki yakınlarınızı kapsayacak içeriklere sahip trafix sigortası kapsamlı ve geniş bir güvence sunması bakımından oldukça avantajlı ve kazançlı bir sigorta paketidir. Devlet ve yasalar tarafından zorunlu olan trafix sigortası teminatlarına destek olacak ve ek olarak ta kaza sonrasında hasara uğrayan üçüncü şahıslara karşı daha geniş bir koruma hizmeti sunan bu uygulama sadece bizim firmamıza özel bir çalışmanın ürünüdür.

Trafix sigortası kapsamında yararlanabileceğiniz teminatlar arasında zorunlu trafik sigortası teminatları, ihtiyari mali mesuliyet sigortası teminatları, koltuk ferdi kaza teminatı ve genişletilmiş asistans hizmeti gibi konularda teminatlar içeren oldukça sağlam ve donanımlı bir sigorta türüdür. Zengin ve dolu içeriklerden oluşan trafix sigortası paketimizi yaptırarak karayollarında başınıza gelecek sorun ve kazalarda en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilmeniz için çalışıyoruz. Tabi ki gönlümüz asla başınıza bir şey gelmesi yönünde değildir. Ama hayatın bizlere her an hangi sürprizler ile geleceğini de önceden bilemeyiz. Ayrıcalıklı, kaliteli ve duble koruma ve güvenlik sağlamak için alacağınız önlemler için bize danışmadan karar vermeyin.
 

Mobirise


Hemen Teklif Alın