design own website


Yabancı Sağlık SigortasıDünyanın her yerinden ülkemize gelen yabancı uyruklu kişilerin Türkiye sınırları içinde ikamet izni almaları için gerekli olan ve kişiyi her türlü kaza, hastalık ve bunlara benzer durumlarda sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan sigorta türü olan yabancı sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur. Sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu sağlık kurum ve kuruluşlarında ihtiyaçları olan her türlü tanı, tedavi ve diğer masrafların karşılanmasını sağlayan bu uygulama sayesinde yabancılar mağdur edilmeden hizmet alabilirler. Türkiye’ye çeşitli sebeplerden gelerek ülkemizin güzelliklerini gören birçok yabancı ülkemizde yaşamayı tercih etmektedir.

Yabancıların Türkiye’de yaşama ve ikamet etmeleri için gerekli şartlardan biri de yabancı sağlık sigortası yaptırma zorunluluğudur. Yeni yaşamlarını Türkiye’de sürdürmek isteyen her yabancının bu özel sağlık sigortasını mutlaka yapması kanuni zorunluluktur. Sigorta sahibi yabancı kişinin belirtilen sigorta kapsam tarihleri içinde tüm tedavi ve masraflarının poliçede belirtilen limitlere kadar istisnasız bir şekilde bedelini ödemeyi kabul eden bir sigorta türü olan yabancı sağlık sigortası yabancı uyruklu kişinin hem ayakta tedavi masraflarını, hem de yataklı tedavi masraflarını teminat altına alarak karşılamayı kabul eder. Türkiye sınırları içinde yabancı uyruklu vatandaş olmanız herhangi bir sağlık hizmetinden yararlanmanıza engel değildir. Bunun için sizlere kolaylık sağlayan ve yasalar ile de korunma altına alınan sağlığınız için yapılması gereken tek şey güvenilir, kaliteli ve işinde uzman bir sigorta firmasından yabancı sağlık sigortası yaptırmanız olacaktır.

Bu konuda beklentilerinize en iyi ve profesyonel çözümleri sunacak, alanında yeterli bilgi ve birikime sahip, sektörün lider ve öncü firmaları arasında her zaman adından söz ettirmeyi başaran firmamızı tercih etmeniz kazançlı çıkmanız demektir. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetin tek adresi olan firmamızın sizlere özel olarak hazırladığı ana teminatlar ve ek teminatlara sahip yabancı sağlık sigortası kapsamında sağlınızı güvence altına alarak Türkiye’de olmanın keyfini çıkarın. Yabancı sağlık sigortası kapsamında birçok anlaşmalı sağlık kuruluşunu bünyesinde barındıran sigorta firmamızın avantajlı ve size özel fırsatları içeren poliçeleri hakkında detaylı bilgi almadan yaptırmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Sektördeki ürün ve hizmetlerden en iyi şekilde yararlanma imkanı bulacağınız doğru yerdesiniz.
 

Mobirise


Hemen Teklif Alın