design your own websiteHakkımızda

''Fark yaratan hizmetler"

2018 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan acentemiz, Üsküdar/Çengelköy’de sigorta faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen tüm sigorta şirketleriyle çalışmakta olup sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle kazandığımız bilgi ve deneyimlerin siz değerli müşterilerimizle paylaşarak sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve sigortacılığın her alanında yanınızda olmaktadır. 

Aegon Emeklilik ve Hayat

Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz'unda gerçekleştirmiştir.

Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.'nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Geçmişten gelen birikimini, yeni yönetim anlayışı ve Aegon'un küresel güç ve deneyimi ile birleştirerek yeniden yapılanan Aegon Emeklilik ve Hayat;

Ülke çapında iyi örgütlenmiş, donanımı, bilgi ve becerisi yüksek danışmanları aracılığıyla, Geleceğe yönelik beklenti ve finansal ihtiyaçları doğru biçimde analiz edip, Esnek, yararlanması kolay ve anlaşılır olarak tasarlanmış ürün ve hizmetler arasından En uygun çözüm önerisini, yalın ve eksiksiz biçimde aktararak, karar verme yolculuğunda müşterisinin yanında olur.
Sadece satın alma sürecinde değil, sonrasında da, değişen piyasa koşulları ve finansal ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde, etkin, esnek, şeffaf, hızlı ve destekleyici hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

Güçlü, güvenilir ve hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışır.

Yenilikçi, dinamik ve çağdaş yapısı ile sektörde sigorta bilincini arttırmak, müşterilerine daima doğru ve zamanında bilgilendirme yapmayı esas almaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal poliçelerinizde çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Mobirise

Vizyonumuz

Müşterilerimizden aldığımız güç ile bulunduğumuz sektörde saygın, güvenilir ve farklı bir sigorta acentesi olmak. Learn more...

Mobirise

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini arzu ettikleri seviyede karşılamaya gayret eden, güvenilir, tercih edilen, her an yanınızda olan bir kurum olmak. Learn more...

Mobirise

Hedefimiz

Doğru riski, doğru primle sigortalayıp müşterilerimize güvenli bir gelecek sunarken daima yeni ufuklara sağlam ve emin adımlarla ilerlemektir.earn more...

Değerlerimiz

Sürekli Gelişim

Çözüm Odaklılık

Şeffaflık

Müşteri Odaklılık

Mobirise